Rozhovory

Michal Plutnar: V odvetě nebudeme nijak bláznit

Linköping - Po zápase s Chomutovem následoval v programu našeho týmu dlouhý přesun do Švédska, kde se již celé pondělí připravuje na odvetu play-off Ligy mistrů. Podle Michala Plutnara panuje před zápasem v kabině pozitivní nálada: "Zvládli jsme těžký zápas s Chomutovem, to nás nakopne," věří.

Michale, jak se ti zatím v Linköpingu líbí?
Ještě jsme neměli možnost projít si celý areál. Viděli jsme hlavní halu, která je moc hezká, a trénovali jsme na vedlejší. Ta je také pěkná. Navíc tu mají dobrý led, zkrátka můžeme být s podmínkami pouze spokojení.

Jak náročné bylo se po vyčerpávajícím utkání s Chomutovem přesouvat do Švédska?
Měli jsme docela dost času. V klidu jsme se stihli zabalit, navečeřet... Přesun nebyl nijak hektický, zkrátka taková normálka (úsměv).

Hrajete až v úterý večer, co vás do té doby čeká?
Ráno jsme trénovali, následoval společný oběd a odpoledne měl každý individuální plán. Mohli jsme si odpočinout, kdo chtěl, mohl trénovat, zkrátka to bylo na nás. V úterý pak následuje rozbruslení a večer zápas.

Jaká nálada v kabině před odvetou panuje?
Ta je samozřejmě pozitivní. Otočili jsme těžký domácí zápas s Chomutovem, což nás znovu nakoplo. Jdeme do odvety s malým náskokem, který si musíme pohlídat. Jsme natěšení, pozitivně naladění, ale musíme zůstat nohama na zemi. Čeká nás velmi těžký soupeř, nezbývá nám než hrát na sto dvacet procent.

V minulém utkání Linköping prováhal začátek, dá se asi čekat, že si na to tentokrát dá pozor?
Ale v dalších dvou třetinách jsme s nimi také dokázali hrát 0:0. V odvetě díky výsledku nepotřebujeme nijak bláznit. Když budeme hrát zodpovědně zezadu a splníme to, co jsme si v kabině řekli, nemám z toho strach.

Radost Michala Plutnara.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner