Mladí Bílí Tygři vyrážejí na výměnný pobyt do Norska

Date of publication Author Martin Kadlec

V rámci projektu hokejové akademie Českého svazu ledního hokeje absolvují vybraní mladí hráči Bílých Tygrů týdenní hokejový a studijní pobyt v norském Lillehammeru. Výprava se do Norska vydává právě dnes a v dějišti Zimních Olympijských her v roce 1994 setrvá až do 10. února.

Ve spolupráci s místním klubem Ishockeyklubb Lillehammer, se mladí Bílí Tygři zúčastní tréninků a zápasů se svojí věkovou kategorií a zároveň budou navštěvovat střední sportovní školu v Lillehammeru. Trenéři vybrali hráče, kteří si výborně plní své studijní i sportovní povinnosti a budou tak hodnotně reprezentovat klub Bílých Tygrů na mezinárodním poli.

Nominace:
Junioři – Pálek Roman, Sobotka Josef
St. dorost – Kalfiřt Jakub, Šír Martin
Ml. dorost – Zachar Marek, Nezbeda Tomáš

Hráče do Norska doprovodí také trenér liberecké akademie David Ohnutek, který před odjezdem mluvil o velkém přínosu pro každého účastníka výměnného pobytu. "Věříme, že pro hráče i pro mně jako pro trenéra bude tato zkušenost velmi obohacující, jak po stránce sportovní, tak po stránce lidské. Celý týden budeme pravidelně přispívat z Norska blogem na tygří stránky a dělit se o novinky se všemi trenéry, hráči i fanoušky."

David Ohnutek

Slavná trojice aneb selská jízda