Aktuální zprávy

Nad(h)led #8: Mislav Rosandič o cestě z Chorvatska mezi Tygry

Liberec - V osmém díle oficiálního klubového podcastu Nad(h)led vyzpovídáme obránce Mislava Rosandiče. Přestože reprezentuje Slovensko, pochází z Chorvatska. Mladý bek tak zavzpomínal nejen na své netradiční hokejové začátky.

Šestadvacetiletý rodák ze Záhřebu se ještě v dětství s rodinou přesunul od Jadranu na Slovensko, kde si musel zvykat na zcela novou zemi a učit se nový jazyk. Všechny překážky však dokázal překonat a probojoval se až do slovenské reprezentace. Na kontě má i bronzovou medaili z juniorského světového šampionátu.

Jakou popularitu má v Chorvatsku hokej, jak vedla jeho cesta až pod Ještěd nebo jak vzpomíná na válku v Jugoslávii? Nejen o tom se v podcastu rozpovídal. Poslechněte si oficiální klubový podcast Nad(h)led, který naleznete už nyní na tradičních platformách Spotify, Soundcloud či Apple Podcasts. Přejeme příjemný poslech!