Návod na uvolnění vašeho místa do prodeje

Date of publication Author Klub

Liberec - Pro sezonu 2020/21 jsme si pro své fanoušky připravili novinku. Pokud majitelé permanentních vstupenek nemohou z jakéhokoli důvodu dorazit na některý z extraligových zápasů, mohou své místo uvolnit do prodeje a získat tak jednu z tygřích odměn! Níže přinášíme návod, jak na to.

Celý systém uvolňování probíhá na stránkách www.ticketportal.cz. Provést jej je jednoduché, budete potřebovat pouze svou permanentní vstupenku, konkrétně číslo permanentky a ověřovací údaj.

1. Krok: Registrace a přihlášení

Přejděte na web www.ticketportal.cz a přihlašte se do svého účtu. Pokud zde ještě nemáte účet, zaregistrujte se.

přihlášení 1. krok

2. Krok: Přejděte do sekce Permanentky

Klikněte na tlačítko Můj účet a z vyskakovací rolety vyberte tlačítko Permanentky.

krok permanentky

3. Krok: Vyberte pole Uvolnit místa z permanentky

Na následující stránce klikněte na okno Uvolnit místa z permanentky.

uvolnit místa z permanentky

4. Krok: Zvolte svůj klub

Po otevření nabídky klubů vyberte svůj klub Bílí Tygři Liberec.

Zvolte klub krok

5. Krok: Ověření permanentky

Zadejte své číslo permanentky a ověřovací kód a zvolte volbu ověřit permanentku. Oba tyto údaje najdete na zadní straně své permanentní vstupenky.

ověřte permanentku

6. Krok: Zvolte sedadlo a uvolněte jej do prodeje

V následujícím kroku zvolte utkání, na nějž chcete své místo uvolnit, a klikněte na pole Uvolnit do prodeje.

uvolněte místo

7. Krok: Po prodání sedadla získejte body

V tuto chvíli je po potvrzení vaše sedadlo uvolněno do prodeje. Po kontrole pracovníky ticketingu bude požadavek schválen a místo se objeví jako dostupné k prodeji. Vaše permanentka je tím na daný zápas zneplatněna. Pokud bude vaše sedadlo prodáno, získáváte 1 věrnostní bod. Za nastřádané body můžete získat skvělé tygří odměny!

Pod jedním Ticketportal účtem můžete uvolnit sedadla z více permanentek a nastřádat tak více bodů, které vám umožní získat hodnotnější odměny!

Návod na získání odměny

1. krok: Přihlaste se v systému Ticketportal a opakujte kroky 1. - 5. v návodu na uvolnění sedadla.

2. krok: Zkontrolujte si stav svého bodového účtu, který uvidíte na stránce s výběrem sedadel k uvolnění.

bodové konto

3. krok: Dle počtu bodů si zvolte svou odměnu a klikněte na tlačítko Potvrdit uplatnění odměny.

vyber odměnu krok

4. krok: Po potvrzení bude váš požadavek zpracován našimi zaměstnanci a body vám budou odečteny z konta. Jakmile bude vaše odměna připravena k vyzvednutí ve fanshopu Bílých Tygrů, budete kontaktováni zaměstnancem klubu.

Seznam odměn

1 bod - šňůrka na krk