Nedvěd překonal klubový rekord

Date of publication Author Tisková zpráva

Petr Nedvěd to dokázal. Překonal letitý liberecký rekord v počtu bodů posbíraných během základní části, který v sezóně 2005/2006 vytvořil 52 body Lubomír Vaic. Slovenský forvard však tehdy na tento výkon potřeboval všech 52 zápasů, Nedvědovi stačilo na 55 bodů o 7 utkání méně.

Během utkání s Budějovicemi, ve kterém Nedvěd nový rekord ustanovil, to nebyl jediný oslavný okamžik libereckého hokeje. Na ledové ploše totiž GM Ctibor Jech poděkoval za výbornou reprezentaci Libereckého kraje na Mistrovství ČR výběrů krajů (ročník 1996 a mladší) dvaadvacetičlennému týmu hokejistů, kteří na nedávné akci v Českých Budějovicích a Strakonicích vybojovali bronzové medaile. Každý z hráčů tohoto celku obdržel jako odměnu od klubu permanentku na play-off.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR