Nezapomeňte, doručení objednávek z tygřího e-shopu garantováno pouze při objednání do neděle 16. prosince!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Blíží se nejkrásnější svátky v roce a s nimi také tradiční shon související se sháněním dárků. Tomu se ale můžete snadno vyhnout! Vybavte se v našem e-shopu z pohodlí svého domova! Pokud si zboží objednáte nejpozději 16. prosince, garantujeme vám doručení ještě před Vánoci!

V našem e-shopu si vybere skutečně každý. Kromě stálic, jako jsou originální dresy, šály nebo trika, zde najdete také speciální vánoční TEPLÝ ponožky nebo spoustu dalších produktů, které udělají radost nejen pod vánočním stromečkem.

Pokud si v tygřím e-shopu objednáte zboží nejpozději do neděle 16. prosince, garantujeme vám včasné doručení objednávky před vánočními svátky. Objednávat na e-shopu můžete i po tomto termínu, nicméně pokud chcete mít zboží doma připravené včas, musíte již v takovém případě zvolit osobní vyzvednutí v kamenné prodejně fanshopu.

Majitelé permanentních či klubových karet mohou při nákupu v našem e-shopu využít slevu ve výši 10 %. Stačí k tomu vyplnit své číslo permanentní vstupenky či klubové karty do příslušné kolonky, která se vám zobrazí před volbou způsobu doručení. Šestnáctimístné číslo permanentní vstupenky naleznete na kartě u čárového kódu. Po zadání vám bude sleva okamžitě stržena z ceny.

permice návod

Nakoupit dárky můžete samozřejmě také přímo v našem kamenném fanshopu. Před Vánoci jsme si pro vás připravili také upravenou otevírací dobu.

Vánoční otevírací doba v tygřím fanshopu

Neděle 16. prosince: 9.00 – 15.00 hodin
Pondělí 17. prosince až čtvrtek 20. prosince: 9.00 – 12.00, 13.00 – 18.00 hodin
Pátek 21. prosince: 9.00 – 12.00, 13.00 – konec utkání (Dynamo Pardubice)