Aktuální zprávy

Nová regulace plateb kartou se může projevit i v Home Credit Areně

Liberec - Od soboty 14. září jsou v platnosti nová pravidla pro bezkontaktní platby kreditními kartami. Ty mohou ovlivnit hladký průběh plateb u mnoha obchodníků, což se může projevit i na stáncích s občerstvením na ochozu Home Credit Areny.

Platba kreditní kartou je v současnosti nejpoužívanější platební metodou. Využít ji lze na všech pevných stáncích s občerstvením v ochozu Home Credit Areny, výjimkou jsou pouze některé menší stánky, jako například se zmrzlinou, cukrovou vatou a podobně.

Na všech stáncích, kde je platba kartou umožněna, jsou k dispozici bezkontaktní terminály, které fanouškům dovolují zaplatit částky do 500 Kč snadno bez zadání PIN kódu. Právě při bezkontaktní platbě však v současnosti může dojít k problémům, případně k zamítnutí platby.

Důvodem je plošné zpřísnění pravidel pro bezkontaktní platby, které vešlo v platnost v sobotu 14. září. Potíže s platbou se mohou objevit při platbě takřka na jakémkoliv bezkontaktním terminálu, projevit se tak může také při platbě občerstvení v Home Credit Areně. Cateringová společnost již v současnosti pracuje na softwarové úpravě terminálů, která by problémům zamezila, přesto se může stát, že vám na nedělním utkání bude bezkontaktní platba zamítnuta.

To však neznamená, že kreditní kartou nemůžete na utkání platit. V případě zamítnutí vaší bezkontaktní platby stačí kartu standardně fyzicky vsunout do terminálu, vyplnit PIN kód a platba proběhne zcela běžným způsobem.

Všem fanouškům děkujeme za pochoponeí a věříme, že tento problém výrazněji neovlivní odbavování zákazníků u cateringových stánků.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner