Obránce Michal Pavlů míří do Mladé Boleslavi

Date of publication Author Martin Kadlec

Defenzivní řady libereckého týmu opouští ještě před začátkem nového extraligového ročníku Michal Pavlů. Pětadvacetiletý obránce, který po většinu minulé sezóny hostoval u kladenských Rytířů, tentokrát míří do Mladé Boleslavi. Michal Pavlů odchází do Bruslařského klubu na hostování, které potrvá do 30. dubna 2013. Liberecký odchovanec v minulých sezónách působil především na tygří farmě v Benátkách nad Jizerou. Za Bílé Tygry odehrál v extralize celkem 47 zápasů.

Ctibor Jech
Vyjádření GM Ctibora Jecha:
„Michal Pavlů se dlouhodobě pohybuje na hranici základní sestavy a dostával by se tak málo do hry. Na pozici sedmého, případně osmého beka navíc chceme zapracovávat mladší hráče z Benátek nad Jizerou nebo z liberecké juniorky. Mladá Boleslav projevila o Michala zájem a my jsme vyhověli. Jedná se o ambiciózní tým, který se po sestupu chce znovu co nejrychleji vrátit do extraligy. Michal zde může pravidelně nastupovat a nasbírat nové zkušenosti.“

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR