Obránce Michal Pavlů míří na Kladno

Date of publication Author Martin Kadlec

Defenzivní řady libereckého týmu opouští Michal Pavlů. Čtyřiadvacetiletý bek, který letos za Bílé Tygry odehrál patnáct zápasů, ve kterých nebodoval, míří ke kladenským Rytířům, kde bude hostovat do 30. 4. 2012. V polovině prosince vypadl Pavlů z liberecké sestavy a poté nastupoval především na farmě v Benátkách, kde patří mezi nejproduktivnější zadáky. Nyní si vyzkouší angažmá v dresu Kladna, kde v minulosti odehrál tři zápasy v sezóně 2007/2008, když vypomáhal Středočechům ve čtvrtfinále play-off s Mountfieldem.

Ctibor Jech
Vyjádření GM Ctibora Jecha: „Michal nezačal sezónu špatně a poté, co z kádru vypadlo několik obránců kvůli zranění, tak je dokázal nahradit. V současné době se ale Michal neprosazoval do složení obranných řad, které pravidelně nastupovaly do zápasů a tak mu byla dána příležitost u týmu kladenských Rytířů, kde by mohl pravidelně nastupovat v základní sestavě.“

Slavná trojice aneb selská jízda