Aktuální zprávy

Ochutnejte originální tygří pizzu z restaurace Stadion!

Liberec - Play-off extraligy startuje už v polovině března. V tuto chvíli je bohužel jisté, že se odehraje bez přítomnosti fanoušků. Proto jsme se rozhodli, že ho letos naservírujeme přímo k vám domů - včetně pravého hokejového občerstvení!

Banner přestávkový program

Klobása či tygří pizza až k vám domů! Domácí play-off vám doplní náš přestávkový program v podobě speciální nabídky restaurace Stadion, která zajišťuje mimo jiné catering na všech domácích utkáních Bílých Tygrů. Během play-off si pro vás připravila speciální menu, které až k vám domů přiveze známá služba Dámejídlo.cz!

A co v nabídce naleznete? Kromě klasiky, jako je klobása či pivo, také speciální tygří pizzy, která vznikají dle tradiční italské receptury. Kterou z variant si vyberete? Vlachovu pikantní, která pálí stejně, jako tygří ranař, nebo raději osvědčenou Dernerovu margheritu? A co takhle vychytanou Kváčovu žampionovou? Zvolit si můžete podle svého oblíbence nebo zkrátka podle své chuti.

To není vše. Svou pizzu navíc dostanete v unikátní krabici, která nese speciální vizuál s podpisy kompletního A-týmu. K objednávce nad 400 Kč navíc získáte také tygří kelímek na nápoje ZDARMA. Vyberte si ze široké nabídky a získejte tuto originální památku!

OBJEDNÁVEJTE ZDE!

krabice na pizzu

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Odehrané v 17:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha