Odměna pro permanentkáře: Zvýhodněné menu v libereckých McDonald’s!

Date of publication Author Klub

Liberec - Společně s naším partnerem McDonald´s jsme si v průběhu března připravili pro permanentkáře další výhodu v rámci věrnostního programu. Velké McMenu si budete po předložení permanentky na ročník 2019/20 moci vychutnat za zvýhodněnou cenu!

V aktuální sezoně se Bílí Tygři mohou chlubit rekordní návštěvností od vstupu do extraligy. Vždyť na domácí zápasy dorazí letos průměrně více než 6 800 fanoušků. Rovněž prodeje permanentních vstupenek před sezonou trhaly rekordy. Pro naše věrné fanoušky jsme si tak připravili další z řady odměn.

Společně s partnerem Bílých Tygrů, libereckými pobočkami McDonald´s, jsme nachystali speciální slevu, kdy si libovolné velké McMenu budete moci vychutnat pouze za 99 Kč.

Jak odměnu využít?

Stačí vyrazit na přepážku jedné ze tří libereckých restaurací McDonald´s (v OC Nisa, vedle NC Géčko či v OC Forum), u pokladny se prokázat svou permanentní vstupenkou či klubovou kartou a vybrat si své zvýhodněné McMenu.

Akce platí od 1. 3. do 31. 3. 2020. Cena zvýhodněného Velkého McMenu je 99 Kč namísto původní ceny 139 Kč.

Zastavte se v jednom z libereckých McDonald´s a pochutnejte si s permanentkou na zvýhodněném McMenu!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR