Aktuální zprávy

Odměňte se trikem Tygří Letní Challenge z limitované edice!

Liberec - Tygří Letní Challenge je v plném proudu. Plánujete se zúčastnit, nebo už dokonce máte start za sebou? Tak se za to pořádně odměňte! Zajistěte si unikátní vzpomínku na svůj výkon v podobě trička z limitované edice!

Tygří Letní Challenge odstartovala 1. července, od tohoto data se již na trať vydaly stovky účastníků. A to není vše, letos si můžete na tento neobvyklý závod pořídit také stylovou památku.

Pro druhý ročník Tygří Letní Challenge jsme si totiž pro naše fanoušky přichystali trika z limitované edice, která vám budou nepříjemnou trať na Ještěd pod lanovkou připomínat. Cena trika je 250 Kč a k dostání je v dospělých i dětských velikostech. Ale pozor, počet kusů je omezen!

Triko z limitované edice Tygří Letní Challenge můžete zakoupit v kamenné prodejně tygřího fanshopu. Kamennou prodejnu naleznete v areálu Home Credit Areny a otevřena je od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin s polední pauzou od 12 do 13 hodin.

Triko je samozřejmě k dostání také v e-shopu, v němž naleznete kompletní nabídku tygřího merche. Vybrat si můžete ze široké palety možností dopravy, při nákupu nad 1 000 Kč ji navíc máte zcela ZDARMA!

PŘEJÍT DO TYGŘÍHO E-SHOPU

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
×
Odehrané v 12:30 | U20
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav