Aktuální zprávy

Otevřený trénink přilákal do Home Credit Areny stovku fanoušků

Liberec - Na středeční dopoledne si Bílí Tygři pro své fanoušky přichystali příležitost prohlédnout si přípravu A-týmu pěkně zblízka. Tréninková jednotka svěřenců trenéra Filipa Pešána byla totiž tentokrát výjimečně otevřena veřejnosti!

Možnost nakouknout pod pokličku tygří přípravy si nenechala ujít zhruba stovka fanoušků, kteří zamířili přímo do Home Credit Areny. Další desítky sledovali trénink pomocí streamu. Na Tygry čekala bruslařská cvičení či nácvik individuálních dovedností, na led vyjeli kromě hráčů A-týmu také Michal Birner a Filip Pyrochta, kteří s mužstvem aktuálně trénují, a Patrik Urbanec, jenž je pod Ještědem na dvoutýdenní zkoušce.

Odborný komentář k jednotlivým cvičením přidal videokouč Aleš Vladyka, který fanouškům vysvětloval, co na ledě v dané chvíli probíhá. Pouhým tréninkem ale celá akce neskončila. Po jeho skončení se tygří příznivci přesunuli k mixzóně, kde se mohli setkat s hráči. Zájemci tak mohli získat podpisy Romana Willa, Dominika Lakatoše, Ladislava Šmída, Marka Kvapila či dalších opor, které za fanoušky zamířili.

Prošvihli jste středeční komentovaný otevřený trénink? Pak si jej můžete prohlédnout alespoň v následujících videích z jeho průběhu.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner