Aktuální zprávy

PRVNÍ DOMÁCÍ už dnes, zbývá omezené množství vstupenek!

Liberec - Dlouhé čekání je u konce! Bílí Tygři už v pátek vstoupí do nového extraligového ročníku, když v 18 hodin vyjedou na domácí led proti týmu Pardubic. Nenechte si PRVNÍ DOMÁCÍ ujít!

Majitelé permanentních vstupenek mají až na výjimky své místo v Home Credit Areně jisté, k dispozici je však také omezené množství jednorázových vstupenek. Z těch zbývá pouhých několik desítek, pokud tak chcete zápas vidět na vlastní oči, s nákupem neváhejte!

Připomínáme, že i nadále platné vládní opatření stanovuje, že může být aréna rozdělena na sektory po 500 osobách, přičemž zásadní změnou je, že fanoušci už nemusí sedět s rozestupy. Každy sektor pak musí mít vlastní vchod do arény.

Z toho důvodu byl ochoz Home Credit Areny rozdělen následujícím způsobem dle mapy níže. Vzhledem k nutnosti vlastních vstupů vzniká také řada zcela nových vchodů.

Přestože mají majitelé permanentních vstupenek na své kartě standardně uveden vchod A, bude nutné respektovat následující vchody podle umístění vaší permanentky!

Vchody do Home Credit Areny

mapa web

Vstup AA - Pro sektory 119-120 je určen vstup AA, který vzniká rozdělením hlavního vstupu. Vstup AA se nachází blíže k centrálnímu parkovišti.

Vstup AB - Fanoušci se vstupenkami do sektorů 101 a 102 využijí vstup AB, který se rovněž nachází v prostoru hlavního vstupu, je však blíže k Rotundě.

Vstup Sever 1 - Tento vstup je určen pro fanoušky v sektorech 103-105. Nachází se na severní straně arény mezi schody od VIP parkoviště a Rotundou, blíže k Rotundě.

Vstup Sever 2 - Tento vstup využijí fanoušci v sektorech 106-108. Nachází se hned vedle vchodu Sever 1.

Vstup P - Pro sektory 109-111 bude ke vstupu sloužit vchod P. Nachází se nad VIP parkovištěm u stejnojmenného koncertního vstupu. Fanoušci vstoupí do arény po označených schodech.

Vstup A4 - Tento vstup je určen sektorům 112-113. Vstup bude umožněn věží A4 z VIP parkoviště, které se nachází u příjezdové cesty k Home Credit Areně.

Vstup Jih 2 - Fanoušci ze sektorů 114-116 budou do arény vstupovat vstupem A0, který se nachází na boční straně Home Credit Areny směrem od centrálního parkoviště.

Vstup Jih 1 - Fanouškům v sektorech 117-118 bude do arény umožněn vstup vchodem Jih 1, který se nachází hned vedle vstupu Jih 2.

Vzhledem k vládním opatřením není možné fanoušky vpustit do arény jiným než jim určeným vstupem.

Otevření arény

Home Credit Arena bude otevřena 60 minut před utkáním, tedy v 17:00. Zároveň upozorňujeme fanoušky, že z technických důvodů nebudou před začátkem zápasu návštěvníci arény pouštěni ven, pouze dovnitř. Pouštění osob z Home Credit Areny bude umožněno až po úvodním buly.

Nošení roušek

Ve všech vnitřních prostorách Home Credit Areny je povinné nosit z důvodu vládních opatření roušky. Prosíme tedy fanoušky o dodržování tohoto opatření. Roušku je možné odložit pouze při konzumaci občerstvení, a to pouze po dobu nezbytně nutnou.

Zároveň žádáme všechny fanoušky, aby této výjimky nezneužívali, neboť klubu za případné porušení hrozí velmi vysoké pokuty. Bezpečnostní služba Home Credit Areny bude zajišťovat pravidelné kontroly dodržování nařízení.

ZTP/P a doprovod

Fanoušci se zvýhodněnou vstupenkou pro ZTP/P s doprovodem budou do Home Credit Areny vstupovat vchodem AA, odkud se ochozem přesunou na svá místa pod sektory 117 a 118. Bude jim tak zajištěn bezbariérový vstup do těchto sektorů.

Občerstvení a toalety

Každý ze zmíněných sektorů (AA, AB, Sever 1 atd.) bude mít svůj vlastní stánek s občerstvením, který bude moci využívat. V těchto stáncích bude zajištěna plnohodnotná nabídka cateringu.

K využití toalet budou sloužit smíšené zóny s toaletami, které se budou nacházet na pomezí dvou sektorů. Zajištěna tak bude samostatná dámská i pánská toaleta. Do těchto smíšených zón bude hlídán vstup ostrahou, která zajistí, aby fanoušci tímto způsobem nepřecházeli mezi sektory.

Fanshop

Také v průběhu celého prvního domácího extraligového utkání bude otevřen tygří fanshop. Vzhledem k rozdělení arény na více sektorů však bude vstup do fanshopu umožněn pouze zvenčí, nikoliv z vnitřních prostor Home Credit Areny.

Všem fanouškům děkujeme za respektování těchto pravidel a věříme, že vzniklá omezení neovlivní jejich zážitek z utkání.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner