Páťáci sahali v Benátkách po prvním místě, nakonec skončili na turnaji třetí

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Benátky nad Jizerou/Liberec - Pátá třída Bílých Tygrů (turnaj pro hráče ročníku 2012 a mladší) sahala na Memoriálu Bohumila Bartoně v Benátkách nad Jizerou po prvním místě, v souboji s Nymburkem však nakonec padla a skončila třetí. I tak patří našemu mužstvu velká gratulace.

Výsledky 6. ročníku Memoriálu Bohumila Bartoně

Bílí Tygři Liberec - TJ Spartak Nové Město nad Metují 1:0, 3:1
Bílí Tygři Liberec - HC Benátky nad Jizerou 0:0, 2:2
Bílí Tygři Liberec - TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:0, 0:0
Bílí Tygři Liberec - HC Nymburský Lev 1:3, 1:2

Konečné pořadí turnaje

1. místo HC Nymburský Lev
2. místo TJ Lokomotiva Česká Třebová
3. místo Bílí Tygři Liberec
4. místo TJ Spartak Nové Město nad Metují
5. místo HC Benátky nad Jizerou

Sestava Bílých Tygrů Liberec

Hrášek - Šťástková, Mindl, Skřebský, Hrabčák, Šmucr, Choma, Moussa, Kouďa, Vele, Kříž, Beránek, Zeman, Mráček, Švec, Werner, Horák, Barták, Bernat

Turnaj se odehrál systémem dvou třetin se stejným soupeřem. Každá přitom trvala 15 minut čistého času.

Trenér Václav Lacek o turnaji

„Dvě výhry na úvod s Metují a neprohra s Benátkami byly slušným vstupem do turnaje. Následovaly dvě těžké patnáctiminutovky s Českou Třebovou, soupeři však stál v cestě mimo jiné famózně chytající Matěj Hrášek. Branka nakonec nepadla na žádné straně. Vzhledem k vývoji turnaje jsme k poslednímu dvojutkání nastupovali proti Lvům z Nymburka v přímém souboji o prvenství na turnaji. Bohužel se nám nezadařilo, i když jsme se v obou minizápasech ujali vedení. Nakonec jsme prohráli v obou zápasech, což naše mužstvo odsunulo až na třetí místo. Nymburk tedy bral zasloužené zlaté medaile, Přesto si všichni naši hráči zaslouží za výkon pochvalu, sezonu jsme zakončili pěkně.“

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR