Aktuální zprávy

Páteční i nedělní finálové zápasy opět před libereckou radnicí

Liberec - Nevyšly na vás vstupenky na 5. finálový zápas? Pak nemusíte smutnit. Páteční duel i nedělní venkovní souboj si totiž můžete znovu vychutnat na velkoplošné obrazovce před libereckou radnicí!

O lístky na finále byl obrovský zájem. Majitelé permanentek a klubových karet během období přednostního nákupu vykoupili většinu Home Credit Areny, zbylé vstupenky pak zmizely jen během pár minut volného prodeje. Na páteční zápas tak po chvíli nezbylo ani jedno volné sedadlo.

Přesto to neznamená, že by vám mělo finále ujít. Město Liberec totiž také tentokrát připravilo velkoplošnou projekci pátečního duelu a nedělního venkovního 6. finálového zápasu na náměstí Dr. E. Beneše před libereckou radnicí. Finálová utkání budou vysílána na velké LED obrazovce na připraveném pódiu.

Vychutnejte si hokejový svátek ve společnosti dalších stovek fanoušků! Přímý přenos pátečního zápasu začíná v 17:00, v neděli pak padne úvodní buly v 17:20. V případě pokračování série by na stejném místě byl odvysílán také sedmý finálový duel.

Přijďte fandit Bílým Tygrům v bílém!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner