Petr Syrovátko mladší: CHL je náš evropský Stanley Cup

Date of publication Author Redakce

Petr Syrovátko mladší byl v minulém týdnu na valné hromadě Champions Hockey League zvolen do představenstva soutěže. Od nové sezony tak bude zastupovat nejen Bílé Tygry, ale také ostatní zakládající české kluby. Z vizí CHL je nadšen a na svoji novou roli se ohromně těší. "Pro mě je to velká čest a budu dělat vše pro to, abych české kluby správně reprezentoval."

Bílí Tygři se po roční odmlce vrací do Champions Hockey League, kde budou navazovat na úspěch ze sezony 2017/18. Ve spanilé jízdě tehdy vyřadili jako dosud jediný tým Frölundu a došli až do semifinále. "Budeme dělat vše pro to, abychom překonali další metu a zahráli si finále v Liberci," řekl odhodlaně viceprezident Bílých Tygrů Petr Syrovátko mladší.

Ten zároveň připomněl, jak moc je CHL v Liberci prestižní záležitostí. A klub k tomu tak přistupuje od vzniku soutěže. "Je to vrchol, takový náš evropský Stanley Cup. V Champions Hockey League jsme chyběli jen jednou a máme obrovskou radost, že jsme se do ní mohli vrátit," přiznal.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR