Aktuální zprávy

Poslední den předprodeje, Rotunda otevřena i v sobotu!

Liberec - Předkupní právo na sezonu 2021/22 končí už tuto sobotu. Proto jsme se pro poslední opozdilce rozhodli otevřít předprodejní místo na Rotundě netradičně také v sobotu!

V rámci předkupního práva si majitelé permanentních vstupenek na loňskou sezonu mohou zajistit své sedadlo také pro nadcházející ročník, a to za zvýhodněnou cenu. Ale pozor, předkupní právo skončí už v sobotu 31. července.

A právě proto se Bílí Tygři pro své fanoušky rozhodli otevřít předprodejní místo na Rotundě, kde si můžete své místo v Home Credit Areně zajistit osobně v rámci fyzického prodeje. Rotunda bude v sobotu otevřena od 10 do 12 a od 13 do 18 hodin, můžete si tedy zvolit, zda se do ní vydáte dopoledne či odpoledne.

Až do sobotní půlnoci si také budete moci zajistit své místo na novou sezonu online. Návod, jak tak učinit, naleznete ZDE.

Po skončení předkupního práva se prodej permanentek na dva dny přeruší. Od úterý 3. srpna pak odstartuje volný prodej, v rámci kterého si budete moci zajistit veškerá dosud neobsazená sedadla. K dostání tak bude také celá řada zajímavých míst, která jsou až do soboty blokována předkupním právem.

Zajistěte si své místo včas! Těšíme se, až se s vámi znovu setkáme v naplněné Home Credit Areně. Připojte se do hry!

Více informací o prodeji permanentních vstupenek na sezonu 2021/22 naleznete ZDE!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
×
Odehrané v 12:30 | U20
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav