Aktuální zprávy

Povzbuďte Tygry v semifinále! Napište jim vzkaz!

Liberec - Do Home Credit Areny sice fanoušci během semifinále play-off nemohou, přesto však můžete Tygrům poslat vzkaz. Připravili jsme pro vás tabuli před hlavním vstupem do arény, kde můžete náš tým podpořit.

Toto místo bývá obvykle určeno velkoplošné týmové fotografii, kde se můžete zvěčnit společně s A-týmem. Pro play-off jsme si však pro naše fanoušky připravili změnu. Tou první je, že stěna nese vizuál tradiční play-off skládačky, na které se postupně objevují dílky značící každé vítězství Tygrů ve vyřazovacích bojích.

Ještě podstatnější je však druhý účel této stěny. Po stranách kolem skládačky totiž zůstává prostor, který ponecháme našim fanouškům. Přijďte zanechat Bílým Tygrům svůj vzkaz a podpořte je v nejdůležitější části sezony! Inspirovat se můžete například naším maskotem, který vzkaz napsal jako první.

✍️ U Rotundy před Home Credit Arenou jsme našli první vzkazy našim Tygrům a už se přidal i maskot. Přídáte se taky? 😉 #BTL #PLAYOFFDOMA

Zveřejnil(a) Bílí Tygři Liberec dne Pátek 19. března 2021

A jaký vzkaz zanecháte A-týmu vy?

Čeká nás klíčová fáze celého ročníku. I v těchto náročných podmínkách bojujeme společně! Věříme, že si spolu užijeme co nejdelší cestu vyřazovacími boji!