Aktuální zprávy

Předposlední letní soutěž má svou výherkyni!

Liberec - Letní soutěžení s Bílými Tygry se pomalu blíží ke konci. V předposlední soutěži jste měli za úkol tipovat, jak se silák Matěj Stříteský popasuje s osmdesátikilovým závažím. A trefilo se pouze osm z vás.

Po přípravném utkání s Mladou Boleslaví zamířil obránce Matěj Stříteský do posilovny, aby se ještě pořádně protáhl. Při té příležitosti dostal za úkol co nejvíckrát při benchpressu zvednout osmdesátikilovou činku. A předvedl, že ne nadarmo patří mezi nejsilnější hráče v tygří kabině.

V rámci již čtvrté letní soutěže dostali fanoušci za úkol tipovat, kolikrát se Stříteskému podaří závaží zdolat. Někteří jeho síly velmi podcenili, jiní naopak přecenili. Celkem se nashromáždilo více než sto komentářů, pouze osm z nich ovšem trefilo správnou odpověď - přesně 21.

Jak poznamenal sám Matěj, na této metě se zastavil zcela záměrně, aby tak připomněl číslici, kterou bude pod Ještědem nosit na zádech. Zda mu věříte, že mohl klidně pokračovat, necháme na vašem posouzení. Stříteského dalším úkolem však bylo z osmi správně tipujících vylosovat toho, který se stane vítězem.

Štěstí se nakonec usmálo na Lenku Michálkovou, která se tak může těšit na odměnu v podobě dresu Jaroslava Vlacha podepsaného celým týmem. Gratulujeme!

Všichni ostatní však budou mít ještě jednu možnost zasoutěžit si s Tygry. Pozorně sledujte naše komunikační kanály, ať vám soutěž neunikne!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner