Předprodej na Rotundě výjimečně otevřen v neděli 15. prosince!

Date of publication Author Klub

Liberec - V neděli 15. prosince se mohou fanoušci Bílých Tygrů těšit na speciální akci Stříbrná Tygří neděle, během níž se setkají spolu s hráči při mnoha neobvyklých aktivitách. Kromě toho však bude v době konání akce možné také nakoupit vstupenky na zápasy Bílých Tygrů, výjimečně totiž bude otevřen také předprodej na Rotundě. Naopak ve čtvrtek bude Rotunda otevřena pouze do 17 hodin.

Předprodej vstupenek na Rotundě je obvykle otevřen od pondělí do pátku od 9 do 18 hodin s polední pauzou od 12 do 13 hodin. Výjimkou je úterý, kdy je otevřeno pouze v odpoledních hodinách. V nejbližších dnech se však provozu Rotundy dotknou mírné změny. Tou nejpodstatnější je nedělní otevírací doba, kdy bude výjimečně otevřeno od 12 do 16 hodin během konání Stříbrné Tygří neděle.

Upravená doba Rotundy v tomto týdnu

Středa 11. prosince: 9:00-12:00, 13:00-18:00
Čtvrtek 12. prosince: 9:00-12:00, 13:00-17:00
Pátek 13. prosince: 9:00-12:00, 13:00-18:00
Sobota 14. prosince: ZAVŘENO
Neděle 15. prosince: 12:00-16:00

Kromě prodejního místa na Rotundě si můžete vstupenky na zápasy Bílých Tygrů zajistit také v prodejní síti Ticketmaster. Nejpohodlnějším způsobem, jak si najít cestu na zápasy Bílých Tygrů, je pak nákup online, tedy z pohodlí vašeho domova.

Zajistit si zároveň můžete také vstupenky na všechny domácí zápasy základní části. Tuto letošní novinku si Bílí Tygři pro fanoušky připravili na základě opakovaných dotazů na možnost nákupu s dostatečným předstihem. V praxi to znamená, že si už nyní můžete zakoupit vstupenky například na lednové či únorové souboje.

Nenechte si ujít žádný z domácích zápasů Bílých Tygrů!

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu