Aktuální zprávy

Předprodej pro permanentkáře na páteční zápas s Litvínovem odstartoval!

Liberec - Zápas s Litvínovem měl být pro Bílé Tygry prvním domácím soubojem v rámci Generali Česká Cupu. Vzhledem k nucenému přesunu se však zápas odehraje až v pátek 14. srpna. Předkup vstupenek na tento zápas odstartoval v pondělí 10. srpna.

Výdej vstupenek bude vzhledem k vládním nařízením reflektovat přísná hygienická nařízení a do prodeje tak půjde pouze omezené množství vstupenek. Zakázán je prodej vstupenek na stání, k dispozici tak budou pouze vstupenky k sezení.

Systém prodeje

Vzhledem k omezené kapacitě tribun i nutné kontrole počtu prodaných vstupenek (viz aktuálně platná nařízení vlády) připravili Bílí Tygři na začátek prodeje nejprve vymezený čas na přednostní právo výměny pro majitele permanentních a klubových permanentek zakoupených na sezónu 2020/2021.

Vstupné pro permanentkáře a držitele klubových karet bude ZDARMA. Ale i v jejich případě platí, že je nutné si zajistit nulovou vstupenku na konkrétní utkání, jinak nebude možné zajistit jejich vpuštění do Home Credit Areny. Předkup pro permanentkáře na zápas 14. srpna s Litvínovem se uskuteční ve dnech od pondělí 10. 8. do úterý 11. 8., a to na Rotundě či online v síti Ticketportal. K nákupu vstupenky bude nutné uvést číslo permanentky a ověřovací kód, které jsou uvedeny na zadní strany vaší permanentky na sezonu 2020/21.

Návod na online vyzvednutí vstupenky

Vzhledem k hygienickým nařízením bohužel není možné permanentkářům ani majitelům klubových karet garantovat jejich sedadlo.

Ve středu 12. 8. pak bude zahájen volný prodej zbývajících vstupenek. Cena vstupného pro volný prodej je 100 Kč, za dětskou vstupenku platí cena 50 Kč. Za 50 Kč bude v prodeji také zlevněná vstupenka pro držitele karty ZTP+P. Žádné jiné slevy nebudou poskytovány.

ceník gčc

Bezpečnost především

Vzhledem k aktuálně platným přísným bezpečnostně-hygienickým opatřením bude možno využít jen omezenou část kapacity hlediště Home Credit Areny. Místa je možno obsazovat pouze podle klíče „ob řadu a ob sedadlo“, v jednotlivých sektorech pak nesmí být více než 500 diváků.

I proto se aktuální kapacita hlediště snížila na cca 1400 míst. Arena bude rozdělena do pěti sektorů, které budou mít přiřazen příslušný vchod. Nebude možné přecházet ze sektoru do sektoru, fanoušci pak budou muset sedět pouze na místě, na nějž budou mít vstupenku. Je zakázáno sedět vedle sebe, a to i v případě, že jde o rodinné příslušníky či členy jedné domácnosti.

Rovněž prosíme všechny fanoušky o ohleduplnost a vyzýváme k nasazení roušek, které jsou na vnitřních hromadných akcích s více než 100 osobami povinné. Osoby bez nasazené roušky nebudou do Home Credit Areny vpuštěny.

Termíny domácích zápasů Generali Česká cup

Úterý 11.8. Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 18:00
Pátek 14.8. Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov 18:00
Čtvrtek 20.8. Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 18:00

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec