Aktuální zprávy

Příprava pokračuje! Vybavte se na ni jako správný Tygr!

Liberec - Příprava na sezonu je i nadále v plném proudu. Kromě fyzické kondice není radno podcenit ani správnou stravu. Buďte Bílým Tygrem i v kuchyni a připojte se do hry!

Není jednoduché se přes léto dostat do formy tak, abyste z ní mohli následně těžit po celou sezonu! Kromě samotného nabírání fyzičky je potřeba myslet také na správnou stravu. A jak jinak si jídelníček pohlídat, než v tygřích barvách!

Vybavte se do kuchyně tygří zástěrou či chňapkou! A až bude potřeba se odměnit za sportovní výkon, nezapomeňte také na půllitr s logem či stylový hrnek na espresso, s nímž si budete moci vychutnat lahodnou kávu.

Kompletní výbavu (nejen) do kuchyně seženete v kamenné prodejně tygřího fanshopu v areálu Home Credit Areny, která je otevřena v tradiční otevírací době každý všední den od 9 do 18 hodin s polední přestávkou mezi 12 a 13 hodinami.

Pokud preferujete nákup z pohodlí vašeho domova, pak určitě využijte e-shopu, v němž naleznete kompletní nabídku tygřího merche. Vybrat si můžete ze široké palety možností dopravy, při nákupu nad 1 000 Kč ji navíc máte zcela ZDARMA!

Připravte se na novou sezonu v tygřím! GET READY!

PŘEJÍT DO TYGŘÍHO E-SHOPU

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner