Ohlasy k zápasu

Roman Will: Jsme profesionálové, není čas na to, abychom čtyři dny jedli bramborový salát

Liberec - V posledním utkání před Vánoci vyzvali Tygři na svém ledě Pardubice a zápas nakonec ovládli poměrem 3:1. Pro Liberec se navíc jednalo o první výhru nad Dynamem v této sezóně. „Člověk si na to samozřejmě vzpomene. Kdybychom to ale řešili, nebylo by to ideální,“ svěřil se po utkání Roman Will.

Jak bys zhodnotil utkání s Pardubicemi?
Všichni věděli, že to bude hodně těžké střetnutí. Pardubicím nyní nezbývá nic jiného než vyhrávat. Myslím, že odehrály dobrý zápas a já si hodně vážím toho, že jsme vyhráli.

Měl jsi spoustu těžkých zákroků, jak náročný zápas to pro tebe byl?
Každý zápas je těžký. Navíc jsme je dneska místy tlačili. Byly tam pasáže, kdy jsme dominovali a poté se Dynamo dostalo do rychlého protiútoku. Od toho tam ale jsem, abych klukům pomohl a dal jim šanci vyhrát.

Dynamu se poslední dobou nedaří, tentokrát to ovšem nebylo moc znát.
Jak jsem říkal, oni už nemají kam couvnout. Nezbývá jim nic jiného, než sbírat body a převrátit to na svou stranu. Dřív nebo později to zlomí a jsem rád, že to nebylo zrovna s námi.

V předchozích zápasech jste s nimi nebodovali, vnímali jste to nějak?
Člověk si na to samozřejmě vzpomene, určitě to však nebylo tak, že bychom tu kvůli tomu chodili se svěšenými hlavami. Člověk může takových sérií najít hodně a kdyby je řešil, tak by to nebylo ideální.

Už 26. prosince vás čeká další duel. Bude čas si ty Vánoce aspoň trochu užít?
V sobotu a v neděli máme trénink a na Štědrý den máme volno. Každý si chce Vánoce trochu užít, na druhou stranu jsme profesionálové, takže není čas na to, jíst čtyři dny bramborový salát a poté se nehnout. Každému přeju, aby si to užil a jsem přesvědčený, že každý 25. prosince přijde stoprocentně připravený na trénink.

Co si dáš ke štědrovečerní večeři?
Já kapra nejím, takže asi kuřecí řízek (úsměv)

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 16:00 | Muži
Mountfield HK
Bílí Tygři Liberec