Rozhodující bitva ve skupině CHL se blíží, vybavte se na ni v tygřím fanshopu!

Date of publication Author Klub

Liberec - Ve středu čeká Bílé Tygry souboj s Augsburgem, v němž si to naši hráči rozdají se svými soupeři o postup do osmifinále. Pomozte jim vytvořit bouřlivou atmosféru a vybavte se na to stylově v našem tygřím e-shopu!

Před startem nového ročníku CHL si pro své fanoušky Bílí Tygři připravili speciální merch. Zajistit si tak můžete například šálu či hrnek s logy všech účastníků skupiny C, tedy kromě Tygrů také Belfastu, Luley či Augsburgu, nebo stylové triko a snapback, případně šňůrku na krk s logem Champions Hockey League.

Se startem soutěže pak k těmto produktům pak přibyla také replika dresu, v němž náš tým nastupuje k bojům s nejúspěšnějšími evropskými celky, a to v bílém i tmavě modrém provedení. Specialitu pak máme také pro fotbalisty - k dostání je rovněž fotbalový dres, který přesně kopíruje design hokejového trikotu CHL. To vše již brzy!

Podívejte se na náš e-shop, kde si určitě vyberete. Sezona je v plném proudu, nezapomeňte fandit v originálním tygřím merchi! Majitelé permanentních a klubových karet mohou navíc v kamenném fanshopu i na e-shopu využít 10% slevu. A to už se vyplatí!

Rozhodující bitva Champoions Hockey League je za dveřmi. Nenechte si ji ujít a vybavte se na ni jako správný Bílý Tygr!

Přejít do e-shopu!

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR