S pozvánkami do reprezentace se roztrhl pytel! Tygří naděje na všech akcích!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Reprezentační mládežnické výběry čeká velké množství akcí, na nichž nebudou chybět ani Tygři. A kteří? To se dozvíte v následujícím článku, nechybí známá jména, nováčci nebo obě nové posily!

U2O - Zachar řádí!

Útočník Marek Zachar, který v uplynulé sezóně oblékal dres Sherbrooke Phoenix si vysloužil od hlavního trenéra Filipa Pešána nominaci na dvojzápas proti Švýcarsku a přípravný kemp ve Finsku. Rychlonohý forvard, který odešel do zámoří před ročníkem 2016/2017 patří k oporám mládežnických kategorií dlouhodobě.

Brankáři: Adam Brízgala (Muskegon, USHL), Josef Kořenář (Lincoln, USHL).

Obránci: František Hrdinka (Ml. Boleslav), Libor Hájek (Saskatoon, WHL), Vojtěch Budík (Prince Albert, WHL), Ondřej Vála (Kamloops, WHL), Ondřej Kachyňa (Č. Budějovice), Jakub Sirota (Zlín), Filip Král, Dalimil Mikyska (oba Kometa Brno).

Útočníci: Martin Nečas, Tomáš Havránek (oba Kometa Brno), Filip Chytil (Zlín), Ostap Safin (Sparta Praha), Filip Zadina, Martin Kaut (oba Pardubice), Ondřej Machala (Niagara, OHL), Petr Kodýtek (Plzeň), Filip Helt, Kristián Reichel (oba Litvínov), Albert Michnáč (Guelph, OHL), Marek Zachar (Sherbrooke, QMJHL).
Kapitán české osmnáctky Marek Zachar

Článek o reprezentační akci kategorie U19

U18 - Jeník v sestavě proti Švýcarsku!

Útočník Jan Jeník figuruje v nominaci na dva přípravné zápasy proti Švýcarsku. Ty trenérům prozradí, kdo z hráčů si vysloužil šanci na Memoriál Ivana Hlinky. O něj bude bojovat ještě bývalý Tygr Matěj Pekař, který aktuálně hraje v zámoří a Petr Had s Janem Šírem, jež jsou psaní mezi náhradníky.

Brankáři: Lukáš Dostál (Kometa Brno), Daniel Dvořák (Hradec Králové).

Obránci: František Klejna (Karlovy Vary), Daniel Kowalczyk, Libor Zábranský (Kometa Brno), Jakub Adámek (Třinec), Tomáš Dajčar (Olomouc), Zack Malík (Vítkovice), Vít Seemann (Chomutov), Jan Dluhoš (Zlín).

Útočníci: Petr Čajka (Zug), Jan Jeník (Liberec), Matěj Blümel (Pardubice), Adam Gajarský, Karel Plášek (oba Kometa Brno), Michal Kvasnica (Třinec), Dominik Arnošt (Sparta Praha), Matěj Pekař (Chicago Steel), Ondřej Pavel (Iowa Wild), Zdeněk Sedlák (Oulun Kärpät), Jakub Lauko (Chomutov), Štěpán Pokorný (Tampa Scorpions).
Jan Jeník čeká na přihrávku

U17 - Kemp před zápasy se Švýcary

I kategorie U17 oznámila svou širší nominaci na kemp před trojzápasem ve švýcarském Davosu. Konečná nominace bude zveřejněna 17. července, kemp se koná od 18. do 22. července. V nominaci jsou dva Tygři Jakub Žůrek s Michalem Teplým, Lukáš Pařík a Jakub Rychlovský figurují mezi náhradníky.

Brankáři: Ondřej Chaloupek (Jihlava), Jan Škorpík (Sparta Praha), Nick Malík (Vítkovice)

Obránci: Karel Klikorka (Mladá Boleslav), Jakub Žůrek (Liberec), Patrik Rašín (Jihlava), Radek Kučeřík, Jan Mlčák (Kometa Brno), Šimon Kubíček (České Budějovice), David Homola (Třinec), Jan Klodner, Daniel Poizl (Žďár nad Sázavou), Martin Hugo Haš (Tappara Tampere).

Útočníci: Adam Najman (Jihlava), Michal Teplý (Liberec), Filip Koffer, Tomáš Zeman (oba Pardubice), Martin Beránek, Matěj Toman (České Budějovice), Jonáš Peterek, Adam Raška (Třinec), Martin Lang, Radek Mužík, Filip Přikryl (všichni Plzeň), Marcel Barinka, Erik Čermák, Ondřej Pšenička, David Vitouch (všichni Sparta Praha), Filip Reisnecker (Jungadler Mannheim), Matěj Morong (KJT Hockey), Jaromír Pytlík (Žďár nad Sázavou).
Rituál hráčů s brankářem

U16 - Na kemp do Třemošné čtveřice Tygrů!

Přípravný kemp v Třemošné okusí hned čtveřice libereckých hráčů. Pozvánku si vysloužil brankář Pavel Čajan, obránci Jan Hampl a Adam Starý i útočník Jan Cikhart. Mezi náhradníky navíc nalezneme i jméno dalšího beka Filipa Kováře.

Brankáři: Pavel Čajan (Liberec), Jan Bednář (Karlovy Vary), Josef Němček (Slavia Praha).

Obránci: Dominik Vacík (Havlíčkův Brod), Jan Hampl, Adam Starý (oba Liberec), Tomáš Holoubek (Mladá Boleslav), Jan Sedláček (Kometa Brno), Michael Krutil (Letňany), Ondřej Baláž (Litvínov), Marek Bláha (Sparta Praha), Jakub Naar (Hradec Králové), Tadeáš Talafa (Zlín).

Útočníci: Michael Simon (Mladá Boleslav), Jan Cikhart (Liberec), Patrik Čermák, Tomáš Chlubna (oba Jihlava), Michal Rouha (Pardubice), Jan Myšák, Lukáš Stehlík (Litvínov), Pavel Novák (České Budějovice), Tobiáš Handl (Olomouc), Nico Geidl (Warrior Brno), Michal Gut (Chomutov), Dan Handl (Zlín), Tomáš Urban (Kladno), Jiří Puczek (Žďár nad Sázavou), Lukáš Adámek (Vsetín).

Čerstvá pětka vyjíždí na led

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR