Aktuální zprávy

SOUTĚŽ: Únorové kolo Tygřích bublin

Ani reprezentační pauza nezastaví oblíbenou soutěž libereckých fanoušků Tygří bubliny. Tentokrát tu máme znovu momentku z utkání a jejími hrdiny jsou Tygr Tomáš Bulík a Ocelář Radek Bonk. Popustě uzdu fantazii a možná se z výhry budete radovat zrovna Vy!

Podmínky soutěže

1) Základní informace Pořadatelem soutěže je redakce webových stránek www.hcbilitygri.cz. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez udání důvodu upravit nebo zrušit. Na výhry není možné uplatňovat právní nárok.

2) Pravidla soutěže V soutěži jde o to, vyplnit originálně bubliny na fotce. Komentáře k fotce nesmějí obsahovat žádné vulgarismy. Takto okomentované fotografie budou ze soutěže vyřazeny.

Do soutěže se může přihlásit každý fanoušek Bílých Tygrů, který pošle v termínu 6.2.2014 – 28.2.2014 mail na adresu soutez@hcbilitygri.cz. Jaké pořadí jednotlivým bublinám přiřadíte záleží jen na Vás. Do předmětu uveďte „Soutěž – Bublina únor“ a v emailu nezapomeňte na kontakt na svou osobu.

(každý soutěžící může odevzdat pouze jeden návrh)

Vzor:

Soutěž – Bublina únor
A:Komentář 1.
B: Komentář 2.
Petr Novák, petrnovak@gmail.com

Fotka s bublinami:

Tygří bubliny - únor

3) Vyhodnocení a ceny Pokud Váš komentář zaujme a bude dostatečně originální, bude automaticky vložen do bulletinu na nejbližší utkání po ukončení kola „Tygří bubliny“ a zobrazen na oficiálním webu Bílých Tygrů. Šťastlivec zároveň vyhrává videohru NHL a bude následně kontaktován e-mailem.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner