SOUTĚŽ: Vyhrajte skybox pro sebe a své přátele!

Date of publication Author Dominik Jakubec

Liberec - Dokážete své přátele pořádně vyděsit a trochu se pobavit na jejich účet? Tak se předveďte! Natočte na mobil či kameru video, jak vystrašíte své blízké, a zapojte se do Tygří halloweenské soutěže o velmi luxusní zážitek nejen pro sebe, ale také pro vybranou skupinku svých přátel.

Myslíte si, že to zvládnete lépe, než kustod Bílých Tygrů Jan Plodek? Dokažte to. Ze zaslaných videí vyberou v hlasování sami fanoušci to nejděsivější a nejlepší. Vítěz se může těšit na zážitek, o kterém se mu dosud na zápase Bílých Tygrů ani nesnilo!

Pravidla soutěže

• Každý soutěžící může poslat pouze jedno video
  • Videa posílejte pomocí libovolného virtuálního uložiště na adresu redakce@hcbilitygri.cz
  • Video by mělo mít stopáž maximálně do minuty a půl
  • Zasláním videa souhlasíte s jeho zveřejněním
  • Do e-mailu uveďte své kontaktní údaje
  • Uzávěrka pro posílání videí je v pondělí 30. října v 23:59
  • Hlasování začne 31. října a bude probíhat na zvláštním Youtube kanálu do 2. listopadu, konkrétní detaily budou zveřejněny na našem webu
  • Vítěz bude vyhlášen 3. listopadu během hokejového utkání Bílých Tygrů s Třincem
  • Pro převzetí výhry je nutné být osobně přítomen na zmíněném utkání s Třincem, výherce bude před zápasem kontaktován s dalšími informacemi

Cena pro vítěze

Na co se může vítěz těšit? Především na skvělý zážitek pro sebe a své přátele! Pro výherce a partu až 10 jeho nejbližších přijede před utkáním se Spartou na domluvené místo tygří autobus, který je přiveze přímo na zápas. Ten si společně užijí ve vlastním skyboxu včetně občerstvení!

Myslíte si, že umíte vyděsit své přátele? Pošlete nám video a třeba to budete právě vy, kdo se může těšit na VIP zážitek na utkání Bílých Tygrů!

Header Halloween

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu