Sedmáci na těžkém turnaji v Náměšti vybojovali stříbro!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Náměšť nad Oslavou/Liberec - Sedmá třída Bílých Tygrů odehrála velmi kvalitní turnaj v Náměšti nad Oslavou. V obrovské konkurenci nakonec vybojovala díky poctivě odpracovanému druhému dni turnaje stříbrné medaile. Gratulujeme!

Výsledky turnaje sedmáků 2018

Trenér Vojtěch Fiala o turnaji:

„Sedmáci hájili tygří barvy na vánočním turnaji v Náměšti nad Oslavou, kde ve velmi vyrovnaných zápasech dokázali uhrát stříbro. Turnaj jsme začali smolně, kdy jsme s Chomutovem po dobře rozehraném zápase ztratili vedení o tři branky a nakonec i prohráli nájezdovou loterii. Domácí jsme přehráli rozdílem třídy a na skvěle hrající Třinec jsme nestačili. I tak to bylo jedno z nejlepších utkání v sezoně. Druhý hrací den jsme potřebovali vyhrát nad Duklou i Kometou, abychom si udrželi šance na medaili a to se po dvou poctivě odmakaných výkonech také povedlo. Jsem rád za náš herní projev a za tempo, v jakém jsme zvládli turnaj odehrát. Se zápasy z naší krajské soutěže se nedaly duely porovnat. Všem rodičům také děkujeme za skvělé povzbuzování během celého turnaje.“

Sedmá třída na vánočním turnaji 2018

Slavná trojice aneb selská jízda