Aktuální zprávy

Slavnostní otevření fanzóny mistrovství světa ve florbale ve čtvrtek za účasti Bílých Tygrů!

Liberec - Chcete získat podpisy dvojice hráčů A-týmu Bílých Tygrů? Pak budete mít už ve čtvrtek možnost! Tomáš Hanousek a Tomáš Havlín se totiž v 19 hodin v OC Nisa zúčastní slavnostního otevření fanzóny mistrovství světa ve florbale!

Právě probíhající florbalový světový šampionát, který se hraje v Praze, vstupuje do rozhodující fáze. Ve čtvrtek čeká českou reprezentaci čtvrtfinále, které začne v 19:30. Chcete si jeho sledování zpestřit a ještě získat podpisy Tomáše Hanouska a Tomáše Havlína? Pak rozhodně vyražte do OC Nisa!

Bude to totiž právě tato dvojice Bílých Tygrů, která v 19:00 slavnostně otevře fanzónu mistrovství světa ve flornale. Po samotném slavnostním zahájení proběhne zhruba od 19:10 autogramiáda, na níž budete kromě podpisů moci získat také cenný úlovek v podobě společné fotografie s oběma Tygry.

Fanzónu mistrovství světa ve florbale naleznete v OC Nisa ve 2. patře poblíž multikina Cinestar. Přijďte společně sledovat počínání české florbalové reprezentace v boji o postup do semifinále!

Více informací naleznete v příslušné události na Facebooku. Těšíme se na vás!

florbalová hrůza