Sledujte stream z utkání s Novokuzněckem!

Date of publication Author Klub

Liberec - V úterý od 17:30 hrají Bílí Tygři proti ruskému Metallurgu Novokuzněck. Nemůžete dorazit přímo do Home Credit Areny? Nevadí, zápas můžete sledovat také pomocí streamu, který naleznete v článku.

Stream bude vysílán na klubovém Youtube účtu. Sledovat jej můžete také přímo zde v článku. Živé vysílání odstartuje spolu se začátkem utkání, tedy v 17:30.

Metallurg Novokuzněck již má za sebou v Liberci jeden přípravný duel, a to proti Benátkám nad Jizerou. Ruský celek zvítězil 4:2, ani mladíci z liberecké farmy se ale nenechali zahanbit. Nyní se proti Novokuzněcku postaví mnohem zkušenější kádr.

Bílí Tygři se totiž v tomto zápase poprvé představí v takřka plné sestavě. V libereckém dresu se objevuje i většina posil - útočníci Rostislav Marosz, Michal Bulíř, Adam Musil nebo obránci Daniel Bukač, Ronald Knot či Roman Graborenko. Chybí tak pouze brankář Justin Peters, který se k týmu teprve připojí.

Jak si tato sestava proti ruskému Novokuzněcku povede?

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR