Aktuální zprávy

Slovenská nadvláda končí, třetím Tygrem utkání se stal Petr Vampola

Liberec – Už dvakrát se sice dostal mezi tři hráče s nejvyšším počtem vašich hlasů, teprve na třetí pokus však dokázal Petr Vampola anketu o Tygra utkání ovládnout. A nutno říct, že rozhodně zcela po zásluze.

Zkušený forvard měl totiž proti Chomutovu ruce ve všech třech brankách. Nejprve nastartoval akci, po níž Tygři snížili na 1:2, sám zařídil vyrovnání a v prodloužení znovu ukázal svou šikovnost, když vylákal gólmana Hanuljaka z brány, posunul na Petra Jelínka a ten s přehledem rozhodl o výhře.

Na druhém místě skončil tentokrát Michal Řepík, který si v zápase připsal jednu branku a asistenci na Vampolův gól, stupně vítězů pak uzavírá další posila, Michal Birner. Mezi nimi a jejich vítězným spoluhráčem je však značná mezera.

Vampola tak navázal na slovenskou dvojici Ján Lašák a Martin Bakoš, kteří anketu o Tygra utkání ovládli v předchozích duelech. Všichni tři mají nyní samozřejmě nejlépe nakročeno k titulu Tygr roku, do konce sezony však stále ještě mnoho utkání zbývá.

Nejbližší možnost znovu hlasovat o nejlepším hráči utkání budete mít již v neděli, kdy se náš tým představí od 16 hodin doma proti Olomouci. Dočkáme se čtvrtého různého Tygra utkání, nebo jeden ze zmíněné trojice dokáže triumf zopakovat? To záleží znovu pouze na vás.

Vampola, Ševc a Řepík se radují

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner