Aktuální zprávy

Startuje aukce růžových dresů z utkání se Spartou!

Liberec - V pátek 20. prosince nastoupili Bílí Tygři v první třetině zápasu se Spartou Praha ve speciálních růžovobílých charitativních dresech, kterými podpořili rodinu Votrubových, která bojuje se zákeřnou nemocí dcery Marušky. Staňte se majitelem jednoho z těchto unikátních dresů a zapojte se tak do sbírky!

Bílí Tygři spolu s Nadací SYNER pomáhají. Rozhodli se proto podpořit rodinu Votrubových, do jejíhož života zasáhla nemoc dcerky Marušky. Do zápasu se Spartou Praha proto v pátek 20. prosince nastoupili ve velmi nezvyklé kombinaci - v růžovobílých barvách! Tyto unikátní dresy jdou nyní do aukce.

Celkem v dražbě najdete kompletní sadu, která byla pro tuto příležitost připravena. Velkým lákadlem budou jistě dresy opor, jako jsou kapitán Petr Jelínek, nejproduktivnější Tygr Libor Hudáček nebo zkušený bek Ladislav Šmíd.

Elektronická aukce dresů skončí v neděli 8. 3. 2018 ve 20:00. Dražby se může zúčastnit každý, kdo se zaregistruje na internetových stránkách www.sportovniaukce.cz.

aukce nový web

Pravidla aukce

Vyvolávací cena každého dresu je stanovena na 1 200 Kč. Minimální výše příhozu je 100 Kč. Přestože oficiální konec aukce je naplánován na 20:00, jednotlivé dražby se mohou protáhnout. V závěru totiž po každém novém příhozu dostane dosavadní lídr příležitost během pěti minut zareagovat a přihodit.

Veškerý výtěžek aukce bude po odečtení provozních nákladů věnován na pomoc rodině Votrubových.

Všem zájemcům přejeme v aukci mnoho štěstí!

Příběh rodiny Votrubových

Maminka Iveta Votrubová pečuje o dcery sama. Donedávna žily skromný, ale spokojený život v Tanvaldě. Poslední rok se štěstí otočilo o 180 stupňů. Její desetiletá Maruška onemocněla rakovinou lymfatických uzlin. V době chemoterapie si starší, 12letou Aničku brala k sobě její učitelka, protože otec chybí.

Maminka s dcerou Maruškou strávily v nemocnici na onkologii, kde holčička prodělala operaci a následnou chemoterapii, s přestávkami rok. Iveta je ze Slovenska, v Čechách zcela bez příbuzných a kvůli péči o dítě musela přestat pracovat. Stres a obavy o malou se podepsaly na zdravotním stavu matky i starší dcery. K tomu se přidaly i pochopitelné finanční starosti.

Matka nicméně přiznává, že v tomto čase našla hodné lidi - paní učitelku, kamarádku Blanku, tanvaldský Maják a velkou měrou pomohl MUDr. Jan Pavlečka. Iveta je jediná, která o nemocnou může pečovat, připravovat speciální stravu a být 24 hodin v pohotovosti. Přemýšlí nad financemi na nájem, nad oblečením, nad čistícími prostředky.

V září zkusila Maruška nastoupit na 2 hodiny do školy. Říjen přinesl zvrat, výsledky se horšily, znovu léčba. A tahle sinusoida, jednou dole, jednou nahoře se pravidelně opakuje.

Velkou pomoc již poskytla Nadace SYNER Ivetě Votrubové při speciální stomatologické léčbě. Vyhlášená sbírka poslouží na běžný život tříčlenné rodiny v době, kdy maminka kvůli nemocné dceři nemůže pracovat.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner