Aktuální zprávy

Také v úterý můžete v libereckých McDonald´s získat tygří dárek!

Liberec - Také během úterního semifinále se Spartou se můžete těšit na speciální akci v libereckých restauracích McDonald´s. Udělejte objednávku za alespoň 300 Kč a můžete se těšit na tygří dárek!

Provozovatel libereckých poboček restaurací McDonald´s patří mezi dlouholeté partnery našeho klubu. A proto jsme si ve spolupráci s ním připravili v průběhu semifinále připravili speciální akci.

Tygří dárek v den zápasu!

Pokud do libereckých McDonald´s dorazíte v den utkání play-off a provedete objednávku nad 300 Kč, můžete se těšit na praktický tygří dárek v podobě tygřího respirátoru.

Semifinálová série proti pražské Spartě pokračuje už v úterý 13. dubna, kdy se Tygři představí na domácím ledě. Tak neváhejte a vyrazte v tento den do libereckých restaurací McDonald´s a užijte si pravý přestávkový program!

Akci můžete využít v libovolné z libereckých poboček sítě restaurací McDonald´s, tedy vedle OC Nisa, NC Géčko či v OC Forum. Stačí provést objednávku v McDrive či osobně ve výdejovém okénku za více než 300 Kč. Dárek v podobě tygřího respirátoru vám bude následně automaticky přidán k vaší objednávce.

Užijte si společně s McDonald´s a Bílými Tygry semifinále play-off! Dobrou chuť! respirátor Bílí Tygři

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner