Třeťáci a čtvrťáci vyrazili na turnaje. A sbírali medaile!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Třetí a čtvrtou třídu čekala pořádně nabitá neděle. Čtyřka dopoledne odehrála turnaj v Děčíně a trojka se následně vydala do Benešova. Mladí Tygři si po dlouhé době konečně mohli zahrát zápasy, vedlo se jim navíc skvěle!

Obě liberecké kategorie na svých turnajích postavily hned dva týmy. Čtvrtá třída obsadila v Děčíně rovnou první a druhé místo, třeťáci skončili odpoledne třetí a čtvrtí. Tygři tedy za jediný den získali kompletní sadu medailí.

Trenér Adam Jandejsek hodnotí turnaje

„Jsem hlavně moc rád, že si děti mohly po hrozně dlouhé době zahrát zápas a zúčastnit se turnaje. Sami kluci z toho měli obrovskou radost, to je na tom nejkrásnější. Všechny hráče za předvedené výkony chválím.“

Slavná trojice aneb selská jízda