Tygří fanshop do odvolání s upravenou otevírací dobou

Date of publication Author Klub

Liberec - Z důvodu koronavirové pandemie bude v následujících týdnech do odvolání omezena otevírací doba tygřího kamenného fanshopu. Tygří e-shop bude po tuto dobu i nadále plně v provozu.

Z provozních důvodů se kamenné prodejny tygřího fanshopu v areálu Home Credit Areny dotkne změna otevírací doby. Prodejna bude v této otevírací době fungovat od středy 21. října do odvolání.

Otevírací doba fanshopu od 21. října

Pondělí: 9:00-12:00, 13:00-17:00
Úterý: 9:00-12:00, 13:00-17:00
Středa: Zavřeno
Čtvrtek: 9:00-12:00, 13:00-17:00
Pátek: Zavřeno
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

E-shop v plném provozu

Pokud plánujete nákup tygřích fanpředmětů, rozhodně nemusíte zoufat. Tygří e-shop totiž bude i po dobu omezené otevírací doby kamenné prodejny v plném provozu. Nakoupit tak můžete z pohodlí vašeho domova a využít libovolnou z forem doručení (DPD, Česká pošta, osobní odběr).

Stále tak můžete nakupovat tygří dresy, šály, trika, roušky či jiné fanpředměty. Pokud nakoupíte v období od 15. do 31. října za 500 Kč či více, můžete se těšit na multifunkční tygří šátek ZDARMA. A pokud jste majitelem tygří permanentky, pak můžete na nákup ve fanshopu či e-shopu uplatnit slevu ve výši 10 %!

Vybavte se jako správný Bílý Tygr a ukažte i v této složité situaci, který klub je klubem vašeho srdce!

Přejít do e-shopu!

banner dresy