Úspěch na mezinárodní scéně! Select týmy Liberce, Hradce a Boleslavi braly ve Slovinsku zlato i stříbro

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Bled/Liberec - Vybraní hráči Bílých Tygrů ročníků 2007 a 2008 se na přelomu července a srpna zúčastnili turnaje CCM World Invite v Bledu (Slovinsko) pod záštitou projektu Czech North Hockey. Tým opět vytvořili hráči z třech českých extraligových týmů Liberce, Mladé Boleslavi a Hradce Králové. A selectu se dařilo, domů si přivezl zlatou a stříbrnou medaili!

Výborně se vedlo oběma kategoriím, dvanáctka celý turnaj ovládla a přivezla domů zlaté medaile, tým U13 obsadil druhé místo. Po jarním vítězství na turnaj Lions Cup ve Finsku tak naši hráči uhráli další skvělé výsledky na mezinárodním poli. Individuální ocenění získal Adrien Bartovič, který byl nejlepší střelcem celého turnaje ve své kategorii.

Hráči Bílých Tygrů v kategorii U13: Bajer, Bartovič, Ehrenberger, Hrouda, Kratochvíl, Maxin, Vápeník.
Hráči Bílých Tygrů v kategorii U12: Baksaláry, Bělohorský, Charvát, Kříž, Svoboda.

Trenéři týmů: Vojtěch Fiala (Liberec), Václav Pánek (Hradec Králové), Lukáš Zörkler a Martin Škaloud (Mladá Boleslav).

U11 Czech North Hockey

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu