Útočník Pavel Kašpařík s okamžitou platností skončil v Liberci

Date of publication Author Tisková zpráva

Hokejový klub Bílí Tygři Liberec k 1. 4. 2010 ukončil pro podstatné porušení hráčské smlouvy kontrakt útočníka Pavla Kašpaříka.

Pavel Kašpařík již liberecký dres neobleče
Kašpařík s Bílými Tygry vyjednával o nové hráčské smlouvě. Jednání bylo dokončeno dohodou obou stran, dle které měl Kašpařík v Liberci pokračovat až do 30.4.2013. Těsně před dohodnutým termínem podpisu smlouvy Pavel Kašpařík oznámil, že smlouvu nepodepíše z důvodu vyjednávání s jiným klubem.

V důsledku toho se rozhodli Bílí Tygři s okamžitou platností ukončit Kašpaříkův hráčský kontrakt, neboť vyjednávání s cizím klubem v době platnosti smlouvy bez informování stávajícího klubu je v rozporu s platnou hráčskou smlouvou. Na základě této skutečnosti byla z rozhodnutí prezidenta klubu Petra Syrovátka hráči zaslána výpověď hráčské smlouvy.

Pro klub je celá záležitost – těsně před zahájením semifinálových bojů – velmi nepříjemná. Tím spíše, že Pavel Kašpařík byl platným hráčem po celou dobu svého působení v Liberci a klub mu během vyjednávání splnil veškeré požadavky.

Klub Bílí Tygři Liberec se od této chvíle nebude k celé záležitosti vzhledem k probíhajícímu play-off vyjadřovat, neboť se chce plně soustředit na svou účast v semifinálových bojích.

Děkujeme za pochopení.

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu