Útočník Plodek v Liberci končí

Date of publication Author Tisková zpráva

Liberecký odchovanec Jan Plodek odehrál v dresu Bílých Tygrů všech dosavadních 9 extraligových sezón. Další již ale nepřidá, ke konci dubna mu skončila smlouva a nabídku na prodloužení dvaatřicetiletý forvard nedostal.

Ctibor Jech
Vyjádření generálního manažera Ctibora Jecha:

„Honza v našem klubu zažil ještě první ligu a v roce 2002 se přičinil o postup do extraligy. Kromě krátkého hostování v Boleslavi v našem dresu odehrál všechny extraligové sezóny a po většinu času patřil k důležitým článkům týmu jak na ledě, tak v kabině. Nyní od nás dostal souhlas k tomu, aby si našel nové angažmá. Jeho odchod spadá do koncepce omlazování kádru, kterou jsme avizovali po konci uplynulé sezóny. Do týmu se nám tlačí talentovaní odchovanci, kterým chceme dát prostor bojovat o uvolněná místa.

Věřím ale, že Honza se brzy začlení do některého z týmů extraligy a dál ho budeme vídat v nejvyšší soutěži.“

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR