Preview k zápasu

Už v pátek to vypukne! Semifinálové Bílé peklo přivítá Piráty z Chomutova

Liberec - Krátka pauza po šestém čtvrtfinále je pryč. Tygři již v pátek vyrazí do úvodní bitvy s Piráty, úvodní vhazování je naplánováno na 17:20. Buďte u toho a přijďte v bílém podpořit naše mužstvo!

Semifinálové brány jsou otevřeny! Boj začíná!

Chomutovští měli v posledních týdnech nabitější program. Nejprve museli nastoupit do pěti utkání předkola, kdy odvrátili porážku s Mladou Boleslaví v poslední možné chvíli. Následně je čekala série s třineckými Oceláři. Ta sice netrvala nejdelší možný čas, ale hned čtyřikrát byli diváci svědkem prodloužení.

V celkovém součtu svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky strávili na ledové ploše už 740 minut a 45 vteřin, což odpovídá více než dvanácti zápasům skončeným v základní hrací době. Otázkou je, zdali se projeví velká rozehranost či únava hokejistů z padesátitisícového města.

Oba trenéři si podávají ruce

Naše mužstvo taktéž nenarazilo na jednoduchého protivníka. Plzeňská Škoda Tygry potrápila a hlavně díky přesilovkám se držela na dostřel. Nakonec padla poměrem 2:4 a šelmy po skalpu Indiánů mohly oslavovat postup do semifinále.

Bližší představení Pirátů Chomutov
Pohled do čtvrtfinálové série sezóny 2015/2016 Oba trenéři si podávají ruce

Svačina po zápasové pauze zpět na ledě!

Příznivou zprávou pro všechny liberecké fanoušky je skutečnost, že Vladimír Svačina, který společně s Michalem Bulířem nenastoupil do šestého zápasu na západě Čech, naplno trénuje. Lze tedy očekávat, že naskočí hned do prvního semifinálového střetnutí.

To přivítá Home Credit Aréna v posledním březnovém dni. Začátek utkání je naplánován na 17:20 a opět můžeme očekávat velmi vyrovnanou bitvu. Buďte u toho!

Oba trenéři si podávají ruce

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner