Aktuální zprávy

Užijte si na pátečním utkání doprovodný program se společností Bohemia Chips!

Liberec - Také na pátečním utkání se můžete těšit na bohatý doprovodný program. Ten si tentokrát pro fanoušky připravil partner extraligy, společnost Bohemia Chips.

Díky Bohemia Chips se budete na ochozu Home Credit Areny moci bavit v průběhu celého utkání. Od otevření arény naleznete u infopultu fotostěnu, kde si můžete pořídit jedinečnou vzpomínku na finálové utkání. A pozor, u fotostěny můžete také vyhrát neobvyklý zážitek!

Ze všech fotografií, které si fanoušci u fotostěny pořídí, budou během druhé třetiny přímo na kostce nad ledovou plochou vylosovány tři výherní. Ti dostanou příležitost zavítat po skončení utkání na tiskovou konferenci trenérů obou týmů.

Soutěžit můžete také o balení chipsů Bohemia Chips. Stačí narazit na hostesky, které se budou během průběhu utkání pohybovat po ochozu. Ve trojicích budete mít za úkol obléct si speciální "trojdres" a během 15 sekund posbírat ze země co nejvíce balení. Princip hry je jednoduchý: Co se vám podaří posbírat, to vám zůstane!

Během druhé přestávky se pak můžete těšit na soutěž o odměnu pro celou tribunu. Úkolem všech fanoušků bude přepinkat nafukovací míč z jedné strany arény na druhou. Pokud se to podaří, nastoupí na led zástupci Bohemia Chips se speciálními děly a vystřelí mezi fanoušky spousty balení chipsů!

Přijďte Bílé Tygry podpořit a užijte si páteční finálový zápas i s bohatým doprovodným programem, který si pro vás společnost Bohemia Chips připravila.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
Rytíři Kladno
×
Dnes v   | U19
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec