Aktuální zprávy

V pátek máte díky společnosti AUTOTREND další šanci vyhrát lístky na MS v ledním hokeji!

Liberec - Chcete na vlastní oči zažít atmosféru hokejového mistrovství světa? Díky společnosti Autotrend se vám to může splnit! I na pátečním utkání budete moci soutěžit o dva lístky na zápas české hokejové reprezentace na světovém šampionátu!

Společnost Autotrend je dlouholetým partnerem Bílých Tygrů a spolu se společností ŠKODA AUTO si pro tygří fanoušky přichystala další ročník oblíbené soutěže o zájezd na mistrovství světa v ledním hokeji, které se uskuteční v Bratislavě a Košicích.

Co je nutné pro výhru udělat? Stačí na domácích utkáních 11. ledna, 18. ledna, 30. ledna či 15. února ve stánku společnosti Autotrend vedle infopultu vyplnit soutěžní formulář, v němž budete tipovat průměrnou návštěvnost na zápasech Bílých Tygrů po skončení základní části extraligy.

Ten, kdo se postará o nejpřesnější tip, získá dvě vstupenky na úvodní zápas české hokejové reprezentace na mistrovství světa v ledním hokeji 2019. Více informací získáte přímo ve stánku společnosti Autotrend nebo na webových stránkách soutěže. Kompletní znění pravidel pak najdete ZDE.

Najděte si už na sobotním utkání s Mladou Boleslaví cestu do stánku společnosti Autotrend a zúčastněte se tipovací soutěže! Kdo ví, třeba díky svému tipu budete kromě Bílých Tygrů hnát v květnu za vítězstvím také českou hokejovou reprezentaci!

žádný šmíd

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner