V pondělí startuje volný prodej vstupenek na play-off!

Date of publication Author Klub

Liberec - Od pondělí 2. března do soboty 7. března mohli majitelé permanentních karet využít předkupní právo na 1. a 2. čtvrtfinále play-off. V pondělí 9. března pak vypukne volný prodej všech neobsazených míst. Přestože Bílí Tygři ještě neznají svého soupeře pro čtvrtfinále, zájem o vstupenky je veliký. Není tedy nasnadě příliš váhat s jejich koupí.

V pondělí 9. března v 9:00 bude zahájen volný prodej všech neobsazených míst v Home Credit Areně, tedy včetně těch sedadel, která byla v základní části obsazena permanentkou, a to online a na prodejních místech Ticketmaster. Prodejní místo na Rotundě Home Credit Areny bude otevřeno dle běžné otevírací doby. I zde platí pravidlo, že maximální počet vstupenek na jednoho kupujícího jsou 4 ks.

Tlačítko PERMICE

tabulka prodeje upravená finální

V případě jakýchkoli problémů s online prodejem, se prosím obraťte na email ticket@ticketmaster.cz.

Slavná trojice aneb selská jízda