Aktuální zprávy

V sobotu v 9:00 odstartuje volný prodej vstupenek na zápas s Mladou Boleslaví

Liberec - Až do pátku probíhá předkupní právo pro majitele permanentek na úvodní domácí zápas Generali Česká Cupu s Mladou Boleslaví. V sobotu v 9:00 půjde zbylé množství vstupenek do volného prodeje, získat je tak budou moci také další fanoušci.

Cena vstupného pro volný prodej je 100 Kč, za dětskou vstupenku platí cena 50 Kč. Za 50 Kč bude v prodeji také zlevněná vstupenka pro držitele karty ZTP+P. Žádné jiné slevy nebudou poskytovány.

ceník gčc

Bezpečnost především

Vzhledem k aktuálně platným přísným bezpečnostně-hygienickým opatřením bude možno využít jen omezenou část kapacity hlediště Home Credit Areny. Místa je možno obsazovat pouze podle klíče „ob řadu a ob sedadlo“, v jednotlivých sektorech pak nesmí být více než 500 diváků.

I proto se aktuální kapacita hlediště výrazně snížila. Arena bude rozdělena do pěti sektorů, které budou mít přiřazen příslušný vchod. Nebude možné přecházet ze sektoru do sektoru, fanoušci pak budou muset sedět pouze na místě, na nějž budou mít vstupenku. Je zakázáno sedět vedle sebe, a to i v případě, že jde o rodinné příslušníky či členy jedné domácnosti.

Rovněž prosíme všechny fanoušky o ohleduplnost a vyzýváme k nasazení roušek, které jsou na vnitřních hromadných akcích s více než 100 osobami povinné. Osoby bez nasazené roušky nebudou do Home Credit Areny vpuštěny.

Termíny domácích zápasů Generali Česká cup

Úterý 11.8. Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 18:00
Pátek 14.8. Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov 18:00
Čtvrtek 20.8. Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 18:00

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Odehrané v 13:00 | U16
Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov
×
Dnes v 16:30 | U19
Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice