Vánoční video Bílých Tygrů třetí v anketě Ledová klapka!

Date of publication Author Klub

Liberec - Bílí Tygři v rámci svého marketingu velmi často pracují s videotvorbou. V minulé sezoně jste tak mohli zhlédnout originální předsezónní spoty, reportáže ze zákulisí klubu nebo řadu dalších videí. A jedno z nich bylo odbornou porotou oceněna v rámci soutěže Ledová klapka!

Soutěž Ledová klapka je pořádána marketingovou agenturou BPA. Hledá nejlepší video z hokejového prostředí a má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů. V letošním ročníku byla videa zařazena do tří kategorií - Propagační video, Reportážní video a Amatérské video, přičemž poslední kategorie je určena subjektům, které nenastupují v profesionálních soutěžích.

Ze všech došlých videí, která jednotlivé organizace posílaly do května, vybrala porota finálovou pětici v každé kategorii. Stejná porota následně zvolila vítěze jednotlivých kategorií. V porotě nechyběli zástupci pořadatelské mediální agentury či redaktoři jednotlivých českých sportovních médií.

Mezi finalisty měli Tygři hned dva zástupce, a to v kategorii Reportážní video. A Vánoční spot Bílých Tygrů nakonec dokráčel až na stupně vítězů, když získal celkové třetí místo v dané kategorii!

Bílí Tygři umístěním na stupních vítězů navázali na uplynulou sezonu, kdy si odnesli druhé místo v reportážní a třetí místo v propagační kategorii. Na videootvorbu budou Bílí Tygři sázet také v nadcházejícím ročníku a budou tak chtít toto umístění přinejmenším obhájit!

Celkové pořadí

Reportážní videa
1. místo: HC Sparta Praha, a.s., video „Open Air Drážďany.“
2. místo: HC Slavia Praha, video „Trénink slávistických gólmanů.“
3. místo: Sportovní události v Ostravě, z.s., video „Ostravské hokejové derby 2019. Aftermovie největší studentské akce v Ostravě.“

Propagační videa
1. místo: HC Sparta Praha, a.s., video „Zápasové intro HC Sparta Praha.“
2. místo: VHK ROBE Vsetín, video „Zpátky do boje!“
3. místo: Bílí Tygři Liberec, video „Vánoční přání Bílých Tygrů.“

Amatérská videa
1. místo: BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL, video „BO OSTRAVA, Aftermovie univerzitního hokejového týmu.“

TOP 5 | BŘEZEN | Rychlík v laufu