Aktuální zprávy

Ve fanshopu běží výprodej dresů! Zajistěte si ten svůj za nejlepší cenu!

Liberec - Hokejová sezona je již díky Generali Česká Cupu opět v plném proudu. Ke každému správnému fanouškovi patří dres, a kdy jindy si ho pořídit, než nyní, kdy je k dostání za nejvýhodnější cenu?

V našem fanshopu nyní naleznete ve výprodeji veškeré dresy z uplynulé sezony. Za skvělou cenu tedy můžete získat například originál či repliku trikotu ze sezony 2019/20, který budou hráči oblékat také v průběhu celého Generali Česká Cupu.

Získat ale můžete i unikátnější kousek, a to dres pro Champions Hockey League, v němž v minulé sezoně svedli boje o postup ze základní skupiny. A k dispozici je rovněž "fotbalová" verze tohoto dresu s krátkým rukávem, kterou v současných horkých teplotách jistě oceníte.

K dostání jsou ve výprodeji vedle klasických dresů také minidresy s loňským vizuálem. Rozhodně tedy neváhejte a zamiřte do tygřího fanshopu či e-shopu, kde se můžete vybavit na právě začínající sezonu. Za lepší cenu už tygří dres rozhodně neseženete!

Přejít na e-shop!

Nezapomeňte navíc, že v tygřím e-shopu můžete k nákupu nad 1 000 Kč využít dopravu až k vám domů kurýrní službou DPD zcela zdarma.

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Odehrané v 13:00 | U16
Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov
×
Dnes v 16:30 | U19
Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice