Vedení klubu si pojistilo služby Janů Výtiska a Víška

Date of publication Author Redakce

Dva vyhlášení bojovníci - obránce Jan Výtisk a útočník Jan Víšek budou i nadále oblékat dres Bílých Tygrů. Oba hráči podepsali s vedením klubu nový dvouletý kontrakt.

Jan Víšek
Pro libereckého odchovance Jana Víška, který jako jediný z aktivních hráčů týmu pamatuje i postup Bílých Tygrů do extraligy, to bude už 14. sezóna v A týmu Bílých Tygrů. Třiatřicetiletý útočník za tu dobu stihl odehrát 452 zápasů, ve kterých si připsal 162 kanadských bodů. Vyhlášený bojovník bude na levém křídle znovu plnit defenzivní úkoly.

Jan Výtisk
Taktéž třiatřicetiletý Jan Výtisk přišel do Liberce v průběhu sezóny 2009/2010 a okamžitě se zařadil mezi hvězdy defenzivy Bílých Tygrů. V letošní sezóně patřil juniorský mistr světa z roku 2001 mezi stálice nové statistiky RI Index, kde se hráčům sčítají hity a zblokované střely. Právě to jsou činnosti, které zdobí hru Jana Výtiska. Ostravský odchovanec doposud v libereckém dresu odehrál 193 zápasů a připsal si celkem 21 bodů. Plnou polovinu bodů přitom nastřádal právě v uplynulé sezóně.

Tygří juniorka prošla fyzickými testy PČR