Aktuální zprávy

Video: Stříbrná cesta play-off

Liberec - Bílí Tygři skončili uplynulou sezónu na druhém místě, neboť ve finále nestačili na mistra z Třince. Jejich pouť play-off však i tak nabídla řadu nezapomenutelných okamžiků, které si můžete připomenout v našem sestřihu.

Liberečtí hokejisté se počtvrté za posledních šest sezón probojovali do finále, když ve čtvrtfinále vyřadili Hradec Králové a následně v sedmizápasové bitvě pražskou Spartu. O titul si to poté rozdali s Oceláři, kterým bohužel podlehli 1:4 na zápasy.

Po celou dobu vyřazovacích bojů byla tygří smečka pod dohledem našich i televizních kamer. Pojďme si nyní společně připomenout cestu šelem vyřazovací fází extraligy, kterou připomínáme sestřihem těch nejlepších záběrů v následujícím videu.