Aktuální zprávy

Vítězem velké prázdninové soutěže je Daniel Mlčoch!

Liberec - Fanoušci dostali během letošních prázdnin možnost zapojit se do kampaně Hokej jedna báseň v rámci velké prázdninové soutěže. Po měsící a půl veršování, vybírání a hlasování konečně známe absolutního vítěze. Stal se jím Daniel Mlčoch se svou básní: Když máš v týmu Jelena, fanoušci chtěj Melena.

Až do středy 31. července měli fanoušci šanci posílat nám své vlastní básně. Z více než stovky krátkých říkanek byla vybrána desítka nejzajímavějších. Následně fanoušci na facebookových stránkách vybírali pětici nejlepších, jež budou zdobit billboardy po celém městě! Je možná překvapivé, že mezi pěti vítězi najdeme pouze jedinou ženu. Fanoušci tak především ocenili básnickou kreaitvitu mužů.

Báseň s vůbec nejvíce hlasy od Daniela Mlčocha měla náskok úctyhodných 215 lajků. Vítěz se tak může těšit na speciální cenu, kterou je neopakovatelný zážitek v podobě výjezdu s Bílými Tygry na prestižní Champions Hockey League do Belfastu a Luley. Klub přitom bude hradit letenky, transfery z letiště a na letiště v zahraničních destinacích, předem určené ubytování na hotelu se snídání a vstupenky na obě utkání. To vše pro dvě osoby! Výherci gratulujeme a věříme, že si zážitkový trip náležitě užije.

Básně, které se objeví na billboardech

Autor - Daniel Mlčoch

Autor - Jakub Šiška

Autor - Ondřej Chuchuta

Autor - Tomáš Szabo

Autor - Katarína Labovská

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner