Ohlasy k zápasu

Vítězná série může klidně začít znovu, tvrdí střelec Michal Bulíř

Liberec - Severočeši vkročili do nového roku 2020 tou pravou bruslí, jelikož na domácím ledě porazili Kohouty 4:1. Utkání měli Liberečtí pod kontrolou téměř celou dobu a ke třem bodům přispěl také navrátilec z marodky Michal Bulíř, jenž trefil třetí gól. „Přišlo to ve třetím zápase, za což jsem rád,“ usmívá se hráč s číslem 88.

Jak bys ohodnotil zápas s Olomoucí?
Pro nás i pro soupeře to byl určitě těžký zápas. Bylo to vyrovnané, šance byly na obou stranách. My jsme byli efektivnější a máme tři body./p>

Mluvili jste o přerušení vítězné série? Nebo jste si to nechtěli vůbec připouštět?
Řekli jsme si, že něco skončilo. Myslet ale na to, že jsme prohráli zápas po takové době, by nemělo smysl. Vypustili jsme to z hlavy, vítězná série může klidně začít znovu.

Bylo by špatně měnit taktiku po prohraném zápase s Kladnem a spíše spoléhat na to, co týmu přinášelo úspěch?
Když je v zápase něco špatně, něco se změnit musí. My si rozebrali, v čem jsme chybovali na Kladně, a řekli si, co uděláme jinak. Proti Olomouci to vedlo ke třem bodům. Díky tomu, že jsme neprohráli dvakrát za sebou, jsme se opět uklidnili.

Vsítil jsi dnes první gól po zranění, jaký máš z něho pocit?
Určitě mi to pomohlo. Poté, co se vrátíte ze zranění, je frustrující, když na gól čekáte. Přišlo to ve třetím utkání, za což jsem rád. Pomohlo to týmu, snad budu prospěšný dál.

Je to pro tebe i příjemnější po nechtěném vlastním góle proti Zlínu?
Vlastně už je to po návratu druhý gól. (smích) Ten první proti Zlínu byl asi těžší. Pak jsem to schválně zkoušel na tréninku a z osmi pokusů jsem to netrefil ani jednou. Když člověk chce, tak to netrefí. Za ten gól bych se nemusel stydět ani ve Zlaté Tygří Trefě.

Fotogalerie

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner